маркетингове агентство україна, рекламне агентство україна
Майстерні — не „рекламне агентство“: ми не намагаємося продати предмети і площі, а працюємо над вирішенням проблеми замовників в маркетингу і рекламі.
РМВМ
https://rmvm.org/weblogo.png
https://rmvm.org/crowd.png
Рекламні майстерні Василя Мороза
https://rmvm.org/710_772.jpg
Мороз
Василь
Сергійович
Василь Мороз
1983-06-13
188 cm
moroz@rmvm.org
+380980856661
male
Василь Мороз
Сайт використовує файли cookie, оскільки без них сайти не працюють у принципі.

Івент-реклама у Черкасах і Черкасской области

„Рекламні майстерні“ забезпечують ефективну рекламу товарів і послуг наших замовників в Україні, в тому числі в Черкасах та області. Ми не просто „виробляємо“ або „замовляємо“ для вас подієву рекламу — мы вивчаємо вас, вашу проблему, ситуацію на вашому ринку, а потім від першого штриха знаходимо оптимальне рішення і втілюємо його, в тому числі якщо завдання вирішується саме так, в формі event-реклами в Черкасах.

Крім цілісності роботи, важливою особливістю „Майстерень“ є принципова відсутність передоплати. Це значить, що наші клієнти оплачують лише ті рішення, які дійсно використовують у подальшій роботі.

— Ви насправді можете вирішувати наші завдання за нас і не просите передоплату?
— Звісно. Стандартний договір, на фундаменті якого ми працюємо, прямо описує саме такий формат для будь-яких замовлень маркетингу у нас.

Будь ласка, зауважте: для „Рекламних майстерень“ основне значення мають мети і суть, а не форма робіт, які проводяться. РМВМ буде потрібна з'ясувати становище і справжні завдання вашої компанії — ми повинні бути впевнені, що вони вирішуються саме зверненням до подієвої рекламі і що це кращий напрямок майбутньої роботи.

https://rmvm.org/crowd.png
РМВМ
Логотип РМВМ
https://rmvm.org/crowd.png
Рекламні майстерні Василя Мороза
Мороз
Василь
Сергійович
Василь Мороз
1983-06-13
188 cm
moroz@rmvm.org
+380980856661
male
Василь Мороз
Copyright © 2019—2022 ТОВ „РМВМ“

+380 (67) 627-13-31

Telegram

mail@rmvm.org

RMVM.org
Рус En